Start Roosters Trainingstijden
Van Brero & Breugem
Project Material Control B.V. (PMC)
Q8 Rokkeveen
Misi
Shell Nederland
Nationale Nederlanden
@Meer Financial Services
Pragmaat Realisatiemanagers
Thermo-Electra Temperature sensor solutions
Aannemersbedrijf VDS - Den Haag
NOC NSF
Trainingsrooster 2018 - 2019 PDF Afdrukken E-mailadres

De leeftijdsgroepen zoals die tellen voor de competitie 2018-2019

onder 9 jaar is aspiranten F    (<2008)
onder 11 jaar is aspiranten E (2008/2009)
onder 13 jaar is aspiranten D (2006/2007)
onder 15 jaar is aspiranten C (2004/2005)
onder 17 jaar is aspiranten B (2002/2003)
onder 19 jaar is aspiranten A (2000/2001)

-----------------------------------------------------------

Er zijn geen trainingen op woensdag 5 december
Er zijn geen trainingen van maandag 24 december t/m maandag 1 januari 2019
Er zijn geen trainingen van vrijdag 19 april t/m maandag 22 april
Er zijn geen trainingen van zondag 28 april t/m zondag 5 mei 
Er zijn geen trainingen op zondag 9 juni en maandag 10 juni

De warming up tijd is NIET opgenomen in onderstaand schema.

DagZwembadTeamsTijdTrainervanaf
Maandag

Keerpunt

 

Aspiranten D 1930-2030

Remco Loos/Olivier Schotgerrits

Stef Borsboom/Thiebaut Borsboom

27.8.2018

Dames 3/4

2030-2130

Arno van Dijk

27.8.2018

Heren 4/5/6

2130-2230

Paul Lameijer

27.8.2018

Veur Dames 1/2 2120-2230

Kees Brits

27.8.2018

Dinsdag

Veur

 

Aspiranten MC 1900-1945 Coordinator: Marijke Bos

 

Ingrid Wessels

Simone van Rijn

Bianca Bergenhenegouwen  
Anne Brits

Lisenka Horneman

Jarl Gobbens

Kevin vd Bos

Mila de Koning

28.8.2018
Aspiranten D 1900-1945
Aspiranten E/F

1900-1945

Asprianten JC

1945-2030

Kevin vd Bos/Danielle Steijger

28.8.2018
Dames 3/4

1945-2030

Ronald van Loe 28.8.2018
Aspiranten A/B

1945-2030

Ellis de Reus/Kees Sleeuwenhoek 28.8.2018
Keepers

1945-2030

Dagmar van Leeuwen 28.8.2018
Heren 1/2/3 2100-2230 Kors van Tilburg

28.8.2018

Woensdag Driesprong Aspiranten E en F 1730-1830

Coordinator: Koen Willemse

Koen Willemse

Marit Volders
jarl Gobbens

Ferry Theil

29.8.2018

Keerpunt Aspiranten D 1830-1945

Remco Loos/Olivier Schotgerrits

Stef Borsboom/Thiebaut Borsboom

29.8.2018

Aspiranten JC 1945-2100 Kevin vd Bos

Danielle Steijger

29.8.2018

Aspiranten MC 1945-2100 Anne Brits/Mila de Koning

29.8.2018

Aspiranten A 2100-2200 Bob vd Knaap/Kevin vd Bos 29.8.2018
Aspiranten B 2100-2200 Bob vd Knaap/Kevin vd Bos 29.8.2018
Donderdag Veur Dames 1/2 2100-2230 Kees Brits 30.8.2018
Keerpunt Heren 1/2/3 2130-2230 Kors van Tilburg
Vrijdag Keerpunt  Heren 4/5/6 2030-2130

Paul Lameijer

31.8.2018
Dames 3 en 4 2130-2230 Ramon Cano Thumann 31.8.2018
Vrijdag  Veur Aspiranten A/B 2115-2245

Chantal Keyzer/Bob vd Knaap

31.8.2018

Zondag

 

  
Veur Aspiranten E/F 1300-1400

Koen Willemse
Ingrid Wessels
Jarl Gobbens
Peter Bergenhenegouwen
Ferry Theil

2.9.2018

Keerpunt Aspiranten JC 1330-1430

Kevin vd Bos/Danielle Steijger

2.9.2018

Aspiranten MC 1330-1430

Mila de Koning/Vince Hillebrink

2.9.2018

 

 

Laatst aangepast op maandag 26 november 2018 21:30