Start Teams Jeugd teams
Van Brero & Breugem
Project Material Control B.V. (PMC)
Q8 Rokkeveen
Misi
Shell Nederland
Nationale Nederlanden
@Meer Financial Services
Pragmaat Realisatiemanagers
Thermo-Electra Temperature sensor solutions
Aannemersbedrijf VDS - Den Haag
NOC NSF
Jeugd teams 2018- 2019 PDF Afdrukken E-mailadres

Aspiranten A

Aspiranten Jongens B

Coordinator A/B: Chantal Keyzer

Coach: Chantal Keyzer / Bob vd Knaap

Coach: Tim vd Bergh / Chantal Keyzer

Nikola Antic

Ajay Bisessar

Jarl Gobbens
Vince Hillebrink 
Luke vd Knaap
Hidde Kuiper 
Jack Verdoold 
Liam Visser
Justin vdWeerd
Nick Hoogsteen 

Wouter Akkerman 
Nick vd Bergh  
Dante Bosgoed 
Iwan Bouwer 
Camiel Geurts 
Mees Hamelink 
Mahdi Idrie 
Robin Janse
Wesley Koster 
Joris de Lange
Martijn Legtenberg 
Coen vd Meer
Devano Nagtegaal 
Ivo Turco Pereyra 

 

Aspiranten JC

Aspiranten MC

Coordinator C - Jennifer Steijger

Coach: Kevin vd Bos/Danielle Steijger

Coach:  Anne Brits/Mila de Koning/Nikkie van Veen

Beau Bouman
Thomas van Delden 
Khai Donners 
Amin Elazzouzi 
Sam vd Elst 
Beau vd Meulen
Dion Matkasdjo 
Olivier Mossel 
Wouter Singelenberg 
Marvin Steijger 
Stijn van Tienen

Fleur Biesot 
Eline Hamelink
Yara de Koning
Jeanine Schaareman 
Marit Wessels
Fabiënne vd Bosch 
Jaira Broekhuisen 
Dyanne Horneman 
Kyara Loos
Esther. vd Logt

 

Aspiranten D1

Aspiranten D2

Coordinator D - Liset Vorstman

Coach: Olivier Schotgerrits/Remco Loos

 Coach: Stef Borsboom / Thiebaut Borsboom

Yela Bergenhenegouwen 
Tijn de Bruin
Seppe Korse 
Troy van Lint
Jeremy Loos 
Rick van Roon
Thomas Schotgerrits
Tycho Timmerman
Nick Vorstman 

 

Daan Franke Pereyra 
Malte Gobbens 
Kay den Haan
Hendrik Horneman
Levi Lam 
Rosalie Olthof 
Tye Rhebok 
Eva Spitter 
Max Voorham
Luc Quentin 
Djairo de Wind

Aspiranten E1

Aspiranten E2

Aspiranten  E3

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman

Coach:  Ingrid Wessels

              Liset Vorstman

Coach:  Marit Volders      

              Ivar de Snaijer

Coach:Simone van Rijn /

             Janita Volders

Glenn bd Bosch
Daan Franke Pereyra 
Kyla Kock 
Nadine Kuiper  
Tessa Mourits 
Tim Vorstman 
Tamar Wessels 

 

Gijs Donker van Heel 
Safae Hamdi 
Elize van Sintanneland
Daynah de Snaijer 
Jordy Spaans
Koen Spitter 

Evie Wagner 

Yara Deckers 
Lisa van Delden
Chloë Koek
Krishan Jagesser 
Nando Sartor 
Artan Simi 
Sara Volders 
Fiënne Willemstein 

Aspiranten F

 

 

 Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman

Coach:  Simone van Rijn

 Nog niet opgesteld

 

 

Noa Bergenhenegouwen
Ruben Theil

Sanne Kooke

Silvia Schooneman

Stepan Bilovol

Yvonne Eck

 

 

 

 

Laatst aangepast op dinsdag 27 november 2018 22:34