Teamindeling jeugd team seizoen 2018/2019:

Coordinator A/B: Chantal Keyzer
Aspiranten AAspiranten Jongens B
  1. Nikola Antic
  2. Ajay Bisessar
  3. Jarl Gobbens
  4. Vince Hillebrink
  5. Luke vd Knaap
  6. Hidde Kuiper
  7. Jack Verdoold
  8. Liam Visser
  9. Justin vdWeerd
  10. Nick Hoogsteen
  11. Devano Nagtegaal

Coach: Chantal Keyzer
Bob vd Knaap

  1. Wouter Akkerman
  2. Nick vd Bergh
  3. Dante Bosgoed
  4. Iwan Bouwer
  5. Camiel Geurts
  6. Mees Hamelink
  7. Mahdi Idrie
  8. Robin Janse
  9. Wesley Koster
  10. Martijn Legtenberg
  11. Coen vd Meer
  12. Ivo Turco Pereyra

Coach: Tim vd Bergh
Chantal Keyzer

Coordinator C - Jennifer Steijger
Aspiranten JCAspiranten MC
  1. Beau Bouman
  2. Thomas van Delden
  3. Khai Donners
  4. Amin Elazzouzi
  5. Sam vd Elst
  6. Beau vd Meulen
  7. Dion Matkasdjo
  8. Olivier Mossel
  9. Wouter Singelenberg
  10. Marvin Steijger
  11. Stijn van Tienen

Coach: Kevin vd Bos
Danielle Steijger

  1. Fleur Biesot
  2. Eline Hamelink
  3. Yara de Koning
  4. Jeanine Schaareman
  5. Marit Wessels
  6. Fabiënne vd Bosch
  7. Jaira Broekhuisen
  8. Dyanne Horneman
  9. Kyara Loos
  10. Esther. vd Logt

Coach: Anne Brits
Mila de Koning
Nikkie van Veen

Coordinator D - Liset Vorstman
Aspiranten D1Aspiranten D2
  1. Yela Bergenhenegouwen
  2. Tijn de Bruin
  3. Seppe Korse
  4. Troy van Lint
  5. Jeremy Loos
  6. Rick van Roon
  7. Thomas Schotgerrits
  8. Tycho Timmerman
  9. Nick Vorstman

Coach: Olivier Schotgerrits
Remco Loos

  1. Daan Franke Pereyra
  2. Malte Gobbens
  3. Kay den Haan
  4. Hendrik Horneman
  5. Wouter Kox
  6. Levi Lam
  7. Rosalie Olthof
  8. Tye Rhebok
  9. Eva Spitter
  10. Luc Quentin
  11. Djairo de Wind

Coach: Stef Borsboom
Thiebaut Borsboom

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman
Aspiranten E1Aspiranten E2
  1. Glenn bd Bosch
  2. Daan Franke Pereyra
  3. Kyla Kock
  4. Nadine Kuiper
  5. Tessa Mourits
  6. Tim Vorstman
  7. Tamar Wessels

Coach: Ingrid Wessels
Liset Vorstman

  1. Gijs Donker van Heel
  2. Bastiaan vd Goot
  3. Safae Hamdi
  4. Elize van Sintanneland
  5. Daynah de Snaijer
  6. Jordy Spaans
  7. Koen Spitter
  8. Evie Wagner

Coach: Marit Volders
Ivar de Snaijer

Aspiranten E3 
  1. Yara Deckers
  2. Lisa van Delden
  3. Chloë Koek
  4. Krishan Jagesser
  5. Nando Sartor
  6. Artan Simi
  7. Sara Volders
  8. Fiënne Willemstein

Coach:Simone van Rijn
Janita Volders

 
Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstma
Aspiranten FNog niet opgesteld
  1. Daylano Eekhof
  2. Dariush Jafarzadeh
  3. Fay van Lint
  4. Noa Bergenhenegouwen
  5. Liam Deckers
  6. Louise Kuiper
  7. Ruben Theil
  8. Yvonne Eck
  9. Sanne Kooke
  10. Silvia Schooneman
  11. Stephan Bilovol
  12. Youri Faanhof

Coach: Simone van Rijn
     Bianca Bergenhenegouwen

  • Leightonn Steenvoorden (2005)