Geen trainingen op de volgende data
  • maandag 23 december t/m woensdag 1 januari 
  • vrijdag 10 april (`Goede Vrijdag)
  • zondag 12 april (Eerste Paasdag)
  • maandag 13 april (Tweede Paasdag)
  • maandag 27 april t/m dinsdag 5 mei (Meivakantie)
  • donderdag 21 mei (Hemelvaart)
  • zondag 31 mei (Pinksteren)
  • maandag 1 juni (Pinksteren)

De warming up tijd is NIET opgenomen in onderstaand schema.

Schema start op : maandag 2 september

Maandag
Het Keerpunt
Aspiranten BM
(techniek)zwem/training
19:30-20:30

Koen Willemse
Mila de Koning

Aspiranten CJ/D
(techniek)zwemtraining
19:30-20:30

Remco Loos
Kees Sleeuwenhoek
Ingrid Wessels
Marit Volders

Dames niet selectie 20.30-21.30 Ramon Caro Thumann
Heren niet niet selectie 21.30-22.30 Paul Lameijer
De Veur
Aspiranten A 21:20-22:30 Chantal Keyzer
Kevin vd Bos
Dinsdag
De Veur

Aspiranten E/F
(crawlklas en (techniek)zwemtraining
19:00-19:45

Marijke Bos
Simone van Rijn
Bianca Bergenhenegouwen
Danielle Steijger

Dames selectie 19:00-20:30 Ton Kloosterman
Heren selectie 21:00-22:30 Leon de Kleer
Woensdag
De Driesprong
Aspiranten E/F 17:30-18:30

Coordinator: Ferry Theil

Danielle Steijger
Danielle Schouten
Ferry Theil
Lisenka Horneman
Marijke Overhaus (back-up)

Het Keerpunt
Aspiranten D 18:30-19:30

Koen Willemse
Boy vd Bos
Marit Volders

Aspiranten BM 19:30-20:30 Koen Willemse
Mila de Koning
Aspiranten CJ 19:30-20:30

Kevin vd Bos
Remco Loos

Aspiranten A 20.30-21.30 Kevin vd Bos
Dames niet selectie 20.30-21.30 Ramon Caro Thumann
Heren 3 en 4 21.30-22.30 Bob vd Knaap
Donderdag
Het Keerpunt
Heren 5, 6 en 7 21:30-22:30 Paul Lameijer
De Veur
Dames selectie 21:00-22:30 Ton Kloosterman
Vrijdag
Het Keerpunt
Aspiranten A 20:30-21:30 Chantal Keyzer
Aspiranten MB 20.30-21.30 Koen Willemse
Mila de Koning
De Veur
Heren selectie 21:15-22:45 Leon de Kleer
Zondag
De Veur
Aspiranten E/F 13:00-14:00

Lisenka Horneman
Ferry Theil
Danique de Vries
Jarl Gobbens
Danielle Steijger

Aspiranten CJ 13.00-14.00 Kevin vd Bos
Het Keerpunt
Aspiranten D 13.30-14.30 

Ingrid Wessels
Boy vd Bos
Marit Volders
Koen Willemse

De leeftijdsgroepen zoals die tellen voor de competitie 2019-2020

Aspiranten F tot 9 jaar (<2010)
Aspiranten E tot 11 jaar (2009/2010)
Aspiranten D tot 13 jaar (2007/2008)
Aspiranten C tot 15 jaar (2005/2005)
Aspiranten B tot 17 jaar (2003/2004)
Aspiranten A tot 19 jaar (2001/2002)