Teamindeling jeugd team seizoen 2019/2020

Coordinator A/B: Chantal Keyzer
Aspiranten A1Aspiranten A2
  1. Coen vd Meer
  2. Devano Nagtegaal
  3. Hidde Kuiper
  4. Jarl Gobbens
  5. Justin vd Weerd
  6. Mees Hamelink
  7. Nick vd Bergh
  8. Nikola Antic
  9. Wouter Akkerman

Coach: Chantal Keyzer
             Tim vd Bergh

  1. Camiel Geurts
  2. Ivo Turco Pereyra
  3. Iwan Bouwer
  4. Mahdi Idrie
  5. Martijn Legtenberg
  6. Nick Hoogsteen
  7. Robin Janse
  8. Wesley Koster
  9. Dante Bosgoed
  10. Olivier Mossel
  11. Wouter Singelenbeg

Coach: Chantal Keyzer
             Marco Mossel

Coordinator C - Jennifer Steijger
Aspiranten MBAspiranten JC
  1. Fleur Biesot
  2. Eline Hamelink
  3. Esther vd Logt
  4. Yara de Koning
  5. Jeanine Schaareman
  6. Marit Wessels
  7. Shania Chander
  8. Fabienne vd Bosch
  9. Kyara Loos
  10. Kelsey Kock

 Coach: Koen Willemse
             Mila de Koning

  1. Dion Matkasdjo
  2. Marvin Steijger
  3. Rick van Roon
  4. Seppe Korse
  5. Stijn van Tienen
  6. Thomas van Delden
  7. Jeremy Loos
  8. Nick Vorstman
  9. Thomas Schotgerrits
  10. Tijn de Bruin
  11. Troy van Lint
  12. Sam vd Elst
  13. Tycho Timmerman

Coach: Kevin vd Bos
             Remco Loos

Coordinator D - Liset Vorstman
Aspiranten D1Aspiranten D2
  1. Rosalie Olthof
  2. Eva Spitter
  3. Daan Franke Pereyra
  4. Malte Gobbens
  5. Kay den Haan
  6. Levi Lam
  7. Tye Rhebok
  8. Bastiaan vd Goot
  9. Djairo de Wind
  10. Hendrik Horneman
  11. Krishan Jagesser

Coach: Boy vd Bos
             Marit Volders

  1. Nadine Kuiper
  2. Chloe Koek
  3. Tessa Mourtis
  4. Kyla Kock
  5. Evie Wagner
  6. Safae Hamdi
  7. Tamar Wessels
  8. Glenn vd Bosch
  9. Tim Vorstman
  10. Jordy Spaans
  11. Renzo Sartor
  12. Koen Spitter

Coach: Ingrid Wessels
             Liset Vorstman

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman
Aspiranten E JongensAspiranten E Meisjes
  1. Nando Sartor
  2. Artan Simi
  3. Ruben Theil
  4. Youri Faanhof
  5. Daylano Eekhof
  6. Dariush Jafarzadeh
  7. Matthijs Vriens
  8. Thom Henderson
  9. Stephan Bilovol

Coach: Ferry Theil
             Danielle Steijger

  1. Yara Deckers
  2. Lisa van Delden
  3. Sara Volders
  4. Fienne Willemstein
  5. Noa Bergenhenegouwen
  6. Yvonne Eck
  7. Jacinda Kock
  8. Sanne Kooke
  9. Louise Kuiper

Coach: Bianca Bergenhenegouwen
             Simone van Rijn

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstma
Aspiranten FNiet opgesteld
  1. Benjamin Derks
  2. Liam Deckers
  3. Lynn Schouten
  4. Nina Kerkman
  5. Sean vd Bosch

Coach: Simone van Rijn
    

  • Leightonn Steenvoorden (2005)
  • Wouter Kox (2005)
  • Carmen Kuipers (2005)
  • Alan Rusli (2010)
9