Groepsfoto SC

We zijn erg blij en ook trots dat we jullie, na onze eerste oproep in april, nu kunnen vertellen dat er een complete Seniorencommissie (SC) is geformeerd. Deze commissie gaat een groot aantal taken rond onze seniorenteams gezamenlijk aanpakken en coördineren. 

Commissieleden
We stellen de commissieleden hieronder graag aan jullie voor:

 • Anouk Briegoos (dames selectie)
 • Marise de Groot (dames selectie)
 • Geertje (dames niet-selectie)
 • Tanja Sluiter (dames niet-selectie)
 • Jochem de Vries (heren selectie)
 • Danny Zwetsloot (heren niet-selectie)
 • Ernst Klaassen (heren niet-selectie)
 • Raymond Schuling (heren niet-selectie)

Taken SC 
De SC zal rapporteren aan de waterpolocommissie (WPC). Tot het uitgebreide takenpakket horen onder andere de volgende zaken:

 • Concept teamindeling maken
 • Communicatie naar leden verzorgen
 • Ledenwerving
 • Trainingsrooster invullen
 • Proeftrainingen coördineren
 • Zorgen voor de invulling van het kader (trainers en coaches)
 • Werven vrijwilligers, waaronder w-officials

Contact
Voor al je vragen over seniorenzaken kun je in het vervolg bij de leden van deze commissie terecht. 
Zij zijn bereikbaar via één centraal e-mailadres:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Help jij al mee?
Met z’n allen zijn we er verantwoordelijk voor dat SG WZC goed functioneert. Dat betekent dat onze club alleen goed kan draaien als iedereen meehelpt. Gelukkig zijn veel van onze leden al actief binnen de club; als commissielid, als trainer en/of coach, als w-official of als scheidsrechter. 

Ben je nog niet actief? Dan nodigen wij je graag uit om hierin verandering te brengen. Immers: vele handen maken licht werk. Wij zijn nog altijd hard op zoek naar bestuurders die inhoud willen geven aan onze Waterpolocommissie (WPC). Ben je hierin geïnteresseerd en wil je meer weten over de taken van deze commissie? Mail dan even naar het hieronder genoemde adres.

Daarnaast wordt van elk seniorenlid verwacht dat deze minimaal de w-officialcursus heeft afgerond. Heb je deze onlinetraining nog altijd niet gedaan? Geef je dan vandaag nog op! Stuur een mail met je gegevens naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We rekenen op je!

Op de foto zie je een deel van de commissie.